• ZAPISY NOWYCH DZIECI DO NASZEGO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2024/25

• „PSZCZÓŁKA MAJA” ZAPRASZA! W DNIACH 0D 15 STYCZNIA 24 DO 23 LUTEGO 24 ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ ZAPISY DZIECI 2,5 – 6 – LETNICH DO NASZEGO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2024/25. U NAS: NAJNIŻSZA W GMINIE WRZEŚNIA ODPŁATNOŚĆ ZA USŁUGI PRZEDSZKOLA – (JESTEŚMY PRZEDSZKOLEM PUBLICZNYM) uzależniona od wybranych godzin pobytu dziecka: od 27,30 zł za 1 cały miesiąc za 6-cio godzinny pobyt - do 136,50 zł za 1 cały miesiąc za pobyt 10-cio godzinny (+ opłata za wyżywienie: 9,00 ZŁ za 1 dzień – MAMY WŁASNĄ KUCHNIĘ). Odpisy - za każdy dzień nieobecności dziecka (z odpłatności za usługi p-la i za wyżywienie). NAUKA CZYTANIA DLA DZIECI JUŻ OD 3 ROKU ŻYCIA WG NATURALNEJ NAUKI JĘZYKA! BARDZO CIEKAWE ZAJĘCIA DLA DZIECI WG NOWOCZESNYCH METOD PRACY! WYKWALIFIKOWANA KADRA PEDAGOGICZNA! WSZYSTKIE ZAJĘCIA DODATKOWE DLA DZIECI BEZPŁATNE! JĘZYK ANGIELSKI CODZIENNIE DLA WSZYSTKICH DZIECI BEZPŁATNIE! WIELE CIEKAWYCH IMPREZ DLA DZIECI!  DRUK WNIOSKU O PRZYJĘCIE NOWYCH PRZEDSZKOLAKÓW DO NASZEGO PRZEDSZKOLA JEST DO POBRANIA: W KANCELARII PRZEDSZKOLA CODZIENNIE W GODZ. 8.00. - 15.00. MOŻNA TAKŻE WYDRUKOWAĆ WZÓR WNIOSKU DO WYPEŁNIENIA Z NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ W ZAKŁADCE "REKRUTACJA". Informacji udzielamy pod numerami telefonów: 61 4361355 lub 61 6402420. Zapraszamy!

• BAL KARNAWAŁOWY - "ŚLIMACZKI"

•

Dzisiaj sala Biedronek zamieniła się w wielką salę zabaw, ponieważ odbył się w naszym przedszkolu bal przebierańców. Na balu spotkały się najróżniejsze postaci bajkowe z najpopularniejszych dziecięcych bajek. Ale gdy dotarliśmy do sali, do naszych uszu dotarł głośny płacz.🥲 Kto tak płakał? Otóż, pewien klaun (p. Natalia), który przygotował wspaniałe sztuczki dla widzów, lecz nikt nie przyszedł na jego spektakl. Agatka (p. Patrycja), przyjaciółka klauna, zaprosiła go do naszego przedszkola, aby nam pokazał swoje sztuczki i już się nie smucił. Ku naszej radości klaun się zgodził i rozpoczęła się wspaniała zabawa. I choć klaun musi jeszcze trochę popracować nad swoimi magicznymi sztuczkami to musimy przyznać, że bardzo nam się podobały. Agatka wraz z przyjacielem przygotowali dla nas 6 zadań i ze wszystkimi poradziliśmy sobie wyśmienicie. Wspaniała muzyka, zabawy i konkursy sprawiły, że nie chcieliśmy wracać do naszej sali. Ale trzeba było w końcu porzucić bajkowy świat i wrócić choćby na pyszny obiadek, który na nas czekał. A, że zabawa była wyśmienita, toteż smakował jak nigdy. Dziękujemy p. Natalii i p. Patrycji za przygotowanie wspaniałej, karnawałowej zabawy.

• "KOT W BUTACH"

• 8 lutego – odwiedzili nas aktorzy teatru Złoty Melonik z przedstawieniem pt.:"Kot w butach". Dzieci uczestnicząc aktywnie w przedstawieniu same pomagają bohaterom w trudnych sytuacjach, takich jak odnajdywanie zguby czy naprawa zabawki. Dzięki lubianym postaciom, znanym z popularnych bajek, takich jak Psi Patrol czy Shrek, młodzi widzowie mogli łatwiej wczuć się w bajkową opowieść.

• BAL KARNAWAŁOWY (GRUPY MŁODSZE)

• BAL KARNAWAŁOWY (6.02.24; NA FOTOGRAFIACH: DZIECI MŁODSZE "Motylki", "Pszczółki", "Kreciki") - DZISIAJ W NASZYM PRZEDSZKOLU - WIELKI BAL PRZEBIERAŃCÓW! Klaun (Pani Natalia) i Agatka (Pani Patrycja) - zaprosiły dzieci na Bal w Rytmie Disco! Dzieci uczestniczyły w wesołych zabawach, m.in.: rozwiązywały zagadki Klauna, tańczyły, przechodziły pod liną, zbierały i segregowały kolorowe piłeczki. Była też zabawa balonikami i bańki mydlane. Bawiliśmy się wspaniale!

• DZIEŃ PUZZLI I UKŁADANEK

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PUZZLI I UKŁADANEK - Dzisiaj, 1.02.24 obchodziliśmy dzień ulubionych dziecięcych zabaw rozwijających - puzzli i różnorodnych układanek. Panie: Marzena i Anita - przygotowały dla wszystkich przedszkolaków wspaniałe, wesołe zabawy. Dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności w składaniu w całość obrazków. Poznały historię oraz rodzaje puzzli. Uczestniczyły także we wspólnych zabawach przy muzyce. Na zdjęciach: zabawy starszych przedszkolaków: "Żabek", "Biedronek" i "Ślimaczków".