• ZEBRANIA Z RODZICAMI PRZEDSZKOLAKÓW

• ZAPRASZAMY RODZICÓW NA ZEBRANIA ORGANIZACYJNE DO NASZEGO PRZEDSZKOLA. PLAN ZEBRAŃ: dnia 7 WRZEŚNIA 22 NA GODZ. 16.30. ZAPRASZAMY RODZICÓW NAJMŁODSZYCH "PSZCZÓŁEK" I "KRECIKÓW", NA 8 WRZEŚNIA 22 NA 16.30 - ZAPRASZAMY RODZICÓW DZIECI Z "BIEDRONEK", "JEŻYKÓW", MOTYLKÓW", 9.09.22 NA GODZINĘ 16.30. - ZAPRASZAMY RODZICÓW DZIECI Z "ŚLIMACZKÓW" I "ŻABEK". Podczas spotkań z rodzicami panie nauczycielki omówią wszystkie ważne zagadnienia związane z uczęszczaniem dzieci do przedszkola w roku 2022/23. Zapraszamy!

• JUŻ NIEDŁUGO - 1 WRZEŚNIA 22! INFORMACJE!

• Już niedługo spotkamy się w naszym przedszkolu po wakacjach! Z radością powitamy dzieci, które są już od dawna naszymi przedszkolakami oraz te dzieci, które dopiero rozpoczynają edukację przedszkolną! Spotykamy się w przedszkolu 1 września 22. Przedszkole jest czynne w ciągu dnia 10 godzin - 6.30. do 16.30. W przedszkolu nie ma uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, ponieważ jesteśmy m.in. instytucją opiekuńczą i od pierwszego dnia dzieci mają prawo do pobytu w godzinach zadeklarowanych przez rodziców we wnioskach o przyjęcie dzieci do przedszkola. Śniadanie o godzinie 8.50. Prosimy o przyprowadzanie dziecka do przedszkola do godz. 8.15! Prosimy o przyniesienie już pierwszego dnia - wyprawki dla przedszkolaka (skład wyprawki - DOSTĘPNY OD DNIA 22.08.22 - dla każdej grupy podajemy na naszej stronie internetowej w zakładce: O przedszkolu - Oferta przedszkola - Wyprawka przedszkolaka. Wszystkie pozostałe informacje - podczas zebrań dla rodziców (terminy podamy 31.08.22). CZEKAMY NA 1 WRZEŚNIA I SERDECZNIE ZAPRASZAMY!