• ZAJĘCIA OTWARTE U "ŚLIMACZKÓW"

• 28.02. Rodzice uczestniczyli w zajęciach otwartych w grupie "Ślimaczków". Zimowe zajęcia o pingwinach i innych mieszkańcach Antarktydy i Arktyki prowadziła p. Arleta Kmieciak. Była także gra na instrumentach muzycznych i wspaniały taniec. A na zakończenie dzieci wspólnie z rodzicami wykonały piękne pingwinki!

• ZAJECIA OTWARTE U "ŻABEK"

• ROZPOCZYNAMY CYKL ZAJĘĆ OTWARTYCH DLA RODZICÓW. Dzisiaj, 27.02. - swoje umiejętności prezentowały "Żabki". Zajęcia na temat "W teatrze" wg metody Naturalnej Nauki Języka prowadziła p. Barbara Prętkowska. Dla dzieci - było mnóstwo ciekawych zadań oraz mini teatrzyk "Zielona żabka" w wykonaniu p. Basi!

• KUKIEŁKI "ŻABEK"

• NA ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ OTWARTYCH "ŻABKI" WYKONAŁY WSPÓLNIE Z RODZICAMI WSPANIAŁE KUKIEŁKI Z DREWNIANYCH ŁYŻEK.

• DZIEŃ DINOZAURA U "PSZCZÓŁEK"

• W tym roku grupa „Pszczółek” zaczęła świętowanie Dnia Dinozaura od zajęć poniedziałkowych w trakcie których poznaliśmy opowiadanie z serii Słoneczna Biblioteka” pod tytułem „Dinozaur:. Przez cały tydzień bawiliśmy się, graliśmy, zgadywaliśmy i śpiewaliśmy z dinozaurami. Poznawaliśmy także sposób ich życia i odżywiania się przed milionami lat. W piątek obchodziliśmy DZIEŃ DINOZAURA! Bawiliśmy się w paleontologów i odkrywaliśmy „szczątki” dinozaurów na specjalnie przygotowanych tacach, przeliczaliśmy dinozaury, odciskaliśmy ich ślady na kartce, chodziliśmy po ich śladach, kleiliśmy dinozaury z papieru, słuchaliśmy bajek o dinozaurach i graliśmy w gry z dinozaurami. Na zakończenie tego dnia każdy z nas jako „specjalista” w dziedzinie paleontologii otrzymał certyfikat „znawcy dinozaurów”.

• DZIEŃ DINOZAURA U "ŚLIMACZKÓW"

• TEATR CIENI "KOT W BUTACH"

• ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA: Dzisiaj, 17.02. - nie było u nas przedszkolaków - BYŁY SAME KOTKI! A dla kotków - była wspaniała niespodzianka - POLSKO - ANGIELSKI TEATR CIENI "KOT W BUTACH". Panie nauczycielki: Karolina, Kinga, Ada, Paulina i Marzena - przygotowały dla dzieci ciekawe przedstawienie! Narracja w języku angielskim przeplatała się z polskimi dialogami (zajęcia z języka angielskiego odbywają się w każdej grupie wiekowej codziennie, prowadzi je p. Ada). DZIĘKUJEMY NASZYM WSPANIAŁYM AKTORKOM! RODZICOM - DZIĘKUJEMY ZA KOCIE PRZEBRANIA DZIECI!

• KACPEREK WALECZNY - POMAGAMY!

• Drodzy Rodzice! Kochane Przedszkolaki! Prosimy o pomoc dla Kacperka Czerwińskiego z Wrześni - chłopca chorego na dystrofię mięśniową Duchenna. Jak możemy pomóc? Poprzez udział w zbiórce odzieży używanej, używanych zabawek (np. układanek, puzzli, klocków, pluszaków itp.) oraz rzeczy codziennego użytku, np. używanych, niepotrzebnych ręczników, pościeli, torebek itp. Prosimy, aby przekazane przez Państwa dary nie były zniszczone (bez dziur, bez zmechaceń, bez plam). Osoby, które chcą się włączyć do akcji mogą składać dary w sali nr 1 (u "Biedronek", u. p. Karoliny Kaźmierczak) lub w sali nr 6 (u "Żabek", u p. Marzeny Bartz). Zbiórka trwa do końca lutego 23. ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO CIEKAWYCH LICYTACJI NA FACEBOOKU "licytacje Kacper Waleczny". Zachęcamy do wsparcia akcji. Pomaganie - zmienia świat na lepsze! Razem możemy więcej:)