• DNI OTWARTYCH DRZWI DLA NOWYCH PRZEDSZKOLAKÓW

• Zapraszamy wszystkie nowe dzieci, które dnia 1 września 2022 - zostaną naszymi przedszkolakami - na DNI OTWARTYCH DRZWI - dnia 27 i 28 czerwca 2022 w godz. 9.00. - 11.00. PROSIMY, ABY DO KAŻDEGO DZIECKA PRZYSZŁA TYLKO JEDNA OSOBA DOROSŁA. Dzieci będą miały okazję do poznania swoich nauczycielek oraz uczestnictwa w różnych grach i zabawach! Rodzice otrzymają informacje nt. nowego roku szkolnego. Zapraszamy!

• "ŻABKI" ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• I już mija następny rok pobytu "Żabek" w naszym przedszkolu. Dziękujemy Wam za wspólną naukę, gry i zabawy! Wszystkim dzieciom - życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia!

• "JEŻYKI" - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• "JEŻYKI" - Zakończyliśmy pierwszy rok naszej przygody w przedszkolu. Był to rok pełen wielu przygód. Nauczyliśmy się wielu ciekawych rzeczy, odwiedziliśmy piękne miejsca, ale przede wszystkim poznaliśmy siebie. Czasami miewaliśmy gorsze chwile, ale nasze panie zawsze były blisko, aby nam pomóc, przytulić i otrzeć łzy. Teraz udamy się na cudowne i piękne wakacje. A wspólnie spotkamy się już we wrześniu do zobaczenia!

• "KRECIKI" - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• Kochani! Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny zabawa, uśmiech i zadowolenie – nawet z najmniejszych sukcesów. To, czego nauczyliście się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena Waszej pracy. To niezatarte wspomnienia Waszego dzieciństwa – ważne, a może nawet najważniejsze. Jesteśmy dumni, że mogliśmy w tym uczestniczyć. Życząc Wam powodzenia w szkole, życzymy, abyście pozostały takie, jakie jesteście! Dyrektor Wiesława Filipiak, p.Ewa Wiśniewska, p.Arleta Kmieciak, p.Marzena Bartz, p. Ada Zmuda, p. Grażyna Goławska, p.Mirosława Dominiak, p.Agnieszka Wąsiewicz oraz wszyscy pracownicy Przedszkola nr 6.

• "PSZCZÓŁKI" - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• Dziś nastał dla nas czas rozstania… Życzymy Wam, abyście w szkole ( w klasie I i w „0”) odnaleźli miejsce dla siebie, odnaleźli nowych wspaniałych kolegów, a nawet przyjaciół. Przez ostatnie miesiące byliście blisko nas, a teraz odchodzicie w nową – na razie nieznaną – przestrzeń przyszłości. Moment pożegnania to chwila, która rozpoczyna coś nowego. Dlatego życzymy, by to, co od jutra stanie się treścią Waszego życia, było jak najlepsze, byście się nie zawiedli na ludziach, żebyście na każdym kroku spotykali się ze sprawiedliwością i serdecznością. Z najlepszymi życzeniami: Dyrektor Wiesława Filipiak, p. Magdalena Kaczmarek, p. Karolina Kaźmierczak, p. Kinga Waszczuk, p. Paulina Wardal, p. Ada Zmuda, p. Grażyna Goławska, p. Beata Gostyńska, p. Katarzyna Samelak oraz wszyscy pracownicy Przedszkola nr 6.

• POŻEGNANIE Z GRUPĄ "MOTYLKI"

• Kończy się rok szkolny...Dzisiaj, 22 czerwca 22 - przedszkolaki pożegnały się z grupą "Motylki". Niektóre dzieci idą do szkoły do "0", inne pozostają z nami w przedszkolu. Podczas fantastycznej kolorowej uroczystości dzieci pożegnały Panią Dyrektor, Panią Hanię, Panią Anię, Panią Adę i Panią Agnieszkę. Dzieci pożegnały także innych pracowników naszego przedszkola. W imieniu nas wszystkich - DZIECIOM I RODZICOM Grupy "Motylki" składamy bardzo serdecznie podziękowanie za miłą uroczystość, kwiaty i życzenia. Było nam bardzo miło współpracować z rodzicami przez wszystkie lata pobytu dzieci w naszym przedszkolu! Dzieciom - dziękujemy za wspaniałe lata nauki i zabawy - życzymy Wam fantastycznych wakacji i powodzenia na dalszej drodze edukacji! DZIĘKUJEMY!

• "ŻABKI" W KINIE

• Dnia 21.06 wybraliśmy się do kina Trójka we Wrześni na bajkę pt. "Jeżyk i przyjaciele". Na dużym ekranie mogliśmy śledzić losy leśnych przyjaciół ratujących przyrodę.

• "JEŻYKI" W KINIE

• W dniu dzisiejszym - 21.06. - udaliśmy się do kina na bajkę pt. "Jeżyk i przyjaciele". Mila(jeżyk) i Mędrek (wiewiórka) to zwierzątka, których przygody śledziliśmy z olbrzymim zainteresowaniem. Mimo wielu trudności, które spotkali na swojej drodze, udowodnili, że jeśli się czegoś bardzo chce osiągnie się swój cel.

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO "PSZCZÓŁKI" I "KRECIKI"

• Drodzy Rodzice! Już niedługo - nasze uroczystości pożegnania przedszkola dla naszych ABSOLWENTÓW! Serdecznie zapraszamy dnia 23 czerwca 22 na godzinę 13.30. do grupy "Krecików", a na godzinę 14.30. do grupy "Pszczółek". BARDZO PROSIMY, ABY DO KAŻDEGO DZIECKA PRZYSZŁA TYLKO 1 OSOBA! Dziękujemy!