• Programy autorskie

PROGRAMY AUTORSKIE

W PRACY DYDAKTYCZNO- WYCHOWAWCZEJ Z DZIEĆMI WYKORZYSTUJEMY PROGRAMY, KTÓRYCH AUTORKAMI SĄ:

DYREKTOR NASZEGO PRZEDSZKOLA - WIESŁAWA FILIPIAK:

PROGRAM AUTORSKI - „Model naturalnej nauki języka. Program wychowania w przedszkolu” Wiesława Filipiak, Arleta Nowak. Innowacja    nr 39/98 (decyzja K.O. w Poznaniu z dnia 04.05.1998 r.).

NAUCZYCIELKI: HANNA MILCZEWSKA I EWA WIŚNIEWSKA:

PROGRAM AUTORSKI - „Edukacja poprzez książkę. Program edukacji czytelniczej w przedszkolu” Ewa Wiśniewska. Program dopuszczony do użytku w Przedszkolu nr 6 - Uchwała Rady Pedagogicznej nr 11/2003 z dnia 22.09.03r.).

PROGRAM AUTORSKI - „Gimnastyka korekcyjna   w  przedszkolu. Program przeznaczony dla przedszkoli” Hanna Milczewska. Program dopuszczony do użytku w Przedszkolu nr 6 - Uchwała Rady Pedagogicznej   nr 9/2003 z dnia 22.09. 2003 r.).

PROGRAM AUTORSKI – „Spacerkiem po krajach Unii Europejskiej. Program edukacji europejskiej w przedszkolu” Ewa Wiśniewska. Program dopuszczony do użytku w Przedszkolu nr 6 – Uchwała Rady Pedagogicznej   nr 4/2006 z dnia 30.06.2006 r.).