• Biedronki gr. 6

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Witamy wszystkich to my "Biedronki":

Marcelina, Marysia, Julka B., Lena, Julka Ch., Laura, Kira, Iga, Hania, Antosia, Klaudia, Agatka, Mia

oraz

Oliwier, Bruno, Bartek, Michał, Witek, Olek O., Szymon, Stasiu, Gucio, Olek P., Grzesiu, Wojtek, Antoś.

Jesteśmy już bardziej samodzielne i zaradne. Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. Chętnie śpiewamy i tańczymy.

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń w naszej grupie :)

Dzień Chłopca

29 września

Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy otrzymali dyplomy "Super Chłopaka". W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”.

Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie i tańcach. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem sprawiłyśmy radość naszym chłopcom i z przyjemnością będziemy wspominać ten dzień😊

Dzień Jabłka

Zielone, czerwone, okrągłe, pachnące a jako przekąska niezwykle sycące… Jabłko – pełne witaminek dla Chłopaków i dziewczynek. Wszyscy jabłka chętnie jemy i DZIEŃ JABŁKA świętujemy!

"Dzień Przedszkolaka- Piżama Party"

22 września w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka ale nietypowo bo piżamowo. Dzieci przebrały się w piżamy oraz przyniosły swoje ulubione podusie.

Odbyły się konkurencje z poduszką, relaksacja przy muzyce do snu, gry i zabawy poduszkowe. Był to wyjątkowy dzień pełen zabaw :)

"Dzień Kropki"

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto kreatywności, pokonywania ograniczeń oraz umacniania wiary we własne siły.

Tego dnia również dzieci dostrzegały kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w codziennym życiu. Są na skrzydełkach biedronki, w mebelkach i zabawkach przedszkolnych a nawet zdobią kapelusz muchomora.

Wycieczka do Centrum Leśnej Przygody "Szumi Bór"

13 września wybraliśmy się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę do lasu.

Wyruszyliśmy na spacer leśnymi dróżkami. Poznaliśmy przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Poznaliśmy różnorodność szaty roślinnej lasu: drzewa iglaste, liściaste, krzewy, mchy i runo leśne. Spędziliśmy miło czas na świeżym, zdrowym powietrzu w otoczeniu pięknej, malowniczej przyrody leśnej :)